 |
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m
: : nadesłane przez
Łukasz (postów: ) dnia 2004-03-16 22:50:49 z *.lama.net.pl |
| |
Wlasnie taki jest nasz narod...nie pytamy czy ktos jest zaintersowany pomoca czy nie....czasem lubimy troche po węszyc mimo ze nie jestesmy o to proszeni...przynajmniej bys sie dobrze zorientował do konca a nie pisał bzdury (jakie Wadowice..??)...pozdrawiam..bo byc moze kiedys spotkamy sie na rybach!
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] JAXON SYRIUS 2.85m [0]
|
|
17.03 09:45 |
| |
|
Papieskie Łukaszku Wadowice, małe, ładne miasteczko nad Skaw±.
Pozdrawiam.
|
|
|
| |
|
|
|