Odp: [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6
: : nadesłane przez
jaxon (postów: 49) dnia 2023-03-06 19:44:31 z *.tel.tkb.net.pl
Nie wszedł mi zrzut ekanu. Ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi. src="imx/icons/smile.gif" border="0">
Z kompa na pewno by weszło gdybym zapisał w odpowiednim formacie (JPG, GIFT). Z tel. nie
będę się bawił.
Powodzenia.
Poprzednio tak robilem jak i teraz i efekt...... taki sam