Odp: [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6
: : nadesłane przez
trouts master (postów: 9427) dnia 2023-03-05 21:16:51 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wszedł mi zrzut ekanu. Ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi. Z kompa na pewno by weszło gdybym zapisał w odpowiednim formacie (JPG, GIFT). Z tel. nie będę się bawił.