Nie wszedł mi zrzut ekanu. Ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi.
src="imx/icons/smile.gif" border="0">
Z kompa na pewno by weszło gdybym zapisał w odpowiednim formacie (JPG, GIFT). Z tel. nie
będę się bawił.
Powodzenia.
Poprzednio tak robilem jak i teraz i efekt...... taki sam