 |
Buty do brodzenia bez woderow
: : nadesłane przez
S.R (postów: 3133) dnia 2026-06-22 21:50:03 z *.localdomain |
| |
Cześć,
Jakich butów używacie do chodzenia w rzece bez spodniobutow?
Płytka rzeka do kolan, ciepło. Nie chce minusów chodzić już w gaciach. Chodzi o lato
oczywiście😁
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|