f l y f i s h i n g . p l 2026.05.28
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Rio Premier Outbound Short WF-I/S3/S5. Autor: mart123. Czas 2026-05-22 12:58:06.


poprzednia wiadomosc Odp: Sprzet na tajmienia. : : nadesłane przez T. B. (postów: ) dnia 2004-01-15 13:20:09 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Faktem jest, ze nigdy nie zastanawiałem się nad wytrzymałóscią linki. Swoją droga, ma ktos z Was jakieś dane na ten temat?
Podejrzewam, ze najsłabszym elementem takiego zestawu jest łączenie linki z przyponem.

Zapwene masz rację, ze przy większym , uciągu, pzry duzej rybie mogłoby być ciężko. O ile łowimy z zamiarem zabrania ryby, to pół biedy, ale gorzej z wypuszczaniem tak wypompowanej ryby. Bo chyba hol taimeni do lekkich i krótkich nie należy, prawda?
Nie maiłem okazji przetestować swojej wedki w tak ekstremalnych warunkach, ale z tego, co ją obserwuję, to mam wrażenie, ze stać ja na bardzo wiele. Pewnoo kiedyś będzie mi dane to sprawdzić, na razie pozostaje tylko teoretyzować .

Przy okazjii, jakie wzory much były skuteczne? Domyślam się, ze tandemy (wielkosć), ale ciekawy jestem jakie kolory, materiały itd. Czy wystarczyły by wzory szczupakowe, ale większe?

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Sprzet na tajmienia. [3] 15.01 15:35
  Odp: Sprzet na tajmienia. [2] 15.01 16:39
  Odp: Sprzet na tajmienia. [1] 15.01 18:17
  Odp: Sprzet na tajmienia. [0] 15.01 23:20
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop