f l y f i s h i n g . p l 2026.05.13
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Wodery do pasa. Autor: S.R. Czas 2026-05-05 11:46:33.


poprzednia wiadomosc Odp: Vision koma kasette 7/8 : : nadesłane przez mallard (postów: 32) dnia 2009-07-27 10:31:21 z *.internetdsl.tpnet.pl
  Dzięki za pomoc.
W świetle rady z kupnem na e-bay'u to mogę powiedzieć, a na tym forum jest to akurat stwierdzenie bardzo uzasadnione - "zleszczyłem się" :)
Kupiłem w końcu Hurch'u. Dostałem kręcioł + szpule (czyli w sumie 4) za 5 i pół stówy. Ale sprzęt wart jest tego szmalu. Wygląda naprawdę imponująco i solidnie. A przy tym to, jakby nie było, miłe uczucie, że ma się sprzęt lepszej klasy. Zobaczymy jak się nad wodą spisuje.
Zmieścił mi linkę pływającą WF #9 i jakieś 70 pare metrów podkładu 30 lb. Na szczupaki i trocie, chyba wystarczy. Tak prawdę mówiąc te pojemności podawane przez producentów można o kant d..y rozbić. I tak zawsze włazi mniej.
Dzięki za rady! Następnym razem kupuje w Anglii via internet i jako adres podaje moich znajomych co tam mieszkają :)
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop