f l y f i s h i n g . p l 2026.06.23
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
SPRZĘTOWE  FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Buty do brodzenia bez woderow. Autor: S.R. Czas 2026-06-22 21:50:03.

 
Temat
Nadawca
Data
  Farbowanie królika - zonkery - proszę o pomoc! [1] 28.12 19:49
  Odp: Farbowanie królika - zonkery - proszę o pomoc! [0] 01.01 18:31
  Trociówka [3] 28.12 12:34
  Odp: Trociówka [2] 30.12 17:04
  Odp: Trociówka [1] 30.12 17:20
  Odp: Trociówka [0] 30.12 17:25
  Sage SLT 9' #4, 2 sec. - proszę o opinie [3] 28.12 12:02
  pytanie [1] 27.12 16:03
  pytanie [1] 27.12 16:01
  Odp: pytanie [0] 27.12 22:15
  poszukuje kolowrotek do #7 [0] 27.12 13:48
  problem z lakierem [1] 26.12 12:38
  Odp: problem z lakierem [0] 26.12 12:54
  Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [9] 25.12 16:42
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [8] 25.12 18:10
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [1] 26.12 00:57
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [0] 26.12 18:28
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [4] 26.12 18:28
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [3] 27.12 12:08
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [2] 27.12 18:25
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [1] 27.12 22:13
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [0] 28.12 18:01
  Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [0] 27.12 14:56
  Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [4] 24.12 08:26
  Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [0] 24.12 10:07
  Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [1] 24.12 21:16
  Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [0] 24.12 23:20
  Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [0] 25.12 10:45
  opinie o Lamson Velocity [7] 23.12 18:43
  oddychajace portki i słona woda [3] 22.12 12:08
  Tipy LOOP [4] 20.12 17:24
  Kijek na zakrzaczone siurki !!!! [28] 19.12 21:53
  Biała i Złota Reda [2] 19.12 16:57
  Shakespeare 5/6 [3] 19.12 11:56
  BFR [20] 18.12 22:48
  Sage VT2 - 490-4??? [7] 18.12 15:05
  Na jakim haku wykonywać streamery? [14] 18.12 10:08
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [2] 18.12 15:12
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0] 19.12 11:32
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0] 21.12 21:27
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [4] 22.12 00:25
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [3] 22.12 00:42
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0] 22.12 01:33
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [1] 22.12 08:48
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0] 22.12 09:28
  Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0] 22.12 10:04
  Sarna - czym i jak najlepiej farbować? [5] 17.12 16:17
  Wędkarz Polski XI. 2005 [2] 17.12 14:40



- zwinięty wątek, - rozwinięty wątek.

[następne 20 wątków] : : [poprzednie 20 wątków]
Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop