| |
Temat
|
Nadawca
|
Data |
| 
Farbowanie królika - zonkery - proszę o pomoc! [1]
|
|
28.12 19:49 |
|
Odp: Farbowanie królika - zonkery - proszę o pomoc! [0]
|
|
01.01 18:31 |
| 
Trociówka [3]
|
|
28.12 12:34 |
|
Odp: Trociówka [2]
|
|
30.12 17:04 |
|
Odp: Trociówka [1]
|
|
30.12 17:20 |
|
Odp: Trociówka [0]
|
|
30.12 17:25 |
| 
Sage SLT 9' #4, 2 sec. - proszę o opinie [3]
|
|
28.12 12:02 |
| 
pytanie [1]
|
|
27.12 16:03 |
| 
pytanie [1]
|
|
27.12 16:01 |
|
Odp: pytanie [0]
|
|
27.12 22:15 |
| 
poszukuje kolowrotek do #7 [0]
|
|
27.12 13:48 |
| 
problem z lakierem [1]
|
|
26.12 12:38 |
|
Odp: problem z lakierem [0]
|
|
26.12 12:54 |
| 
Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [9]
|
|
25.12 16:42 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [8]
|
|
25.12 18:10 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [1]
|
|
26.12 00:57 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [0]
|
|
26.12 18:28 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [4]
|
|
26.12 18:28 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [3]
|
|
27.12 12:08 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [2]
|
|
27.12 18:25 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [1]
|
|
27.12 22:13 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [0]
|
|
28.12 18:01 |
|
Odp: Jaki kijek #3, czy możecie coś poradzić? [0]
|
|
27.12 14:56 |
| 
Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [4]
|
|
24.12 08:26 |
|
Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [0]
|
|
24.12 10:07 |
|
Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [1]
|
|
24.12 21:16 |
|
Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [0]
|
|
24.12 23:20 |
|
Odp: Czy można skracać tonące linki w celu obniżenia wagi? [0]
|
|
25.12 10:45 |
| 
opinie o Lamson Velocity [7]
|
|
23.12 18:43 |
|
Odp: opinie o Lamson Velocity [6]
|
|
23.12 19:55 |
|
Odp: opinie o Lamson Velocity [5]
|
|
23.12 20:36 |
|
Odp: opinie o Lamson Velocity [4]
|
|
23.12 20:38 |
|
Odp: opinie o Lamson Velocity [3]
|
|
23.12 21:34 |
|
Odp: opinie o Lamson Velocity [2]
|
|
23.12 21:59 |
|
Odp: opinie o Lamson Velocity [1]
|
|
25.12 17:08 |
|
Odp: opinie o Lamson Velocity [0]
|
|
25.12 19:30 |
| 
oddychajace portki i słona woda [3]
|
|
22.12 12:08 |
| 
Tipy LOOP [4]
|
|
20.12 17:24 |
| 
Kijek na zakrzaczone siurki !!!! [28]
|
|
19.12 21:53 |
| 
Biała i Złota Reda [2]
|
|
19.12 16:57 |
| 
Shakespeare 5/6 [3]
|
|
19.12 11:56 |
| 
BFR [20]
|
|
18.12 22:48 |
| 
Sage VT2 - 490-4??? [7]
|
|
18.12 15:05 |
| 
Na jakim haku wykonywać streamery? [14]
|
|
18.12 10:08 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [2]
|
|
18.12 15:12 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0]
|
|
19.12 11:32 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0]
|
|
21.12 21:27 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [4]
|
|
22.12 00:25 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [3]
|
|
22.12 00:42 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0]
|
|
22.12 01:33 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [1]
|
|
22.12 08:48 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0]
|
|
22.12 09:28 |
|
Odp: Na jakim haku wykonywać streamery? [0]
|
|
22.12 10:04 |
| 
Sarna - czym i jak najlepiej farbować? [5]
|
|
17.12 16:17 |
| 
Wędkarz Polski XI. 2005 [2]
|
|
17.12 14:40 |