f l y f i s h i n g . p l 2025.09.13
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Armagedon na Brennicy!! Protest 06.09. Sobota. Autor: Radek Radecki. Czas 2025-09-12 19:51:34.


poprzednia wiadomosc Odp: Puchaar Kruszeckiego ??? : : nadesłane przez Stanisław Guzdek (postów: ) dnia 2002-12-02 20:19:14 z *.wadowice.sdi.tpnet.pl
  Coś napiszemy, ale obecnie wojna Koła PZW Wadowice i nie tylko z ZO Bielsko-Biała, zajmuje wiele czasu i sił.
Mimo pomocy Prokuratury bielskiej jest co robić - przestępcy kłamią, oszukują nie przebierając w środkach, ale sprawiedliwość i tak ich dosięgnie.
Miejsca przestępców są w więzieniach, chociaż patrzac na te zrujnowane przez alkohol oblicza - mogą tego niedoczekać.
Razem ze "elektrykiem" posadziłbym ich na elektrycznej sofie i na początek 2000 V, chyba nastąpiłby spirytusowy samozapłon.
Zastanawiam się jak tacy dwaj "wysportowani dżentelmeni" - Panowie Bryndza i Gawlik,
będą się prezentować na więziennym wybiegu.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Puchaar Kruszeckiego ??? [0] 02.12 20:46
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus