| |
qrcze!
ja też się podpisałe... Tylko jedno mnie zastanawia, dlaczego pod czymś takim (jak sięgają do kieszeni) to do podpisywania są tłumy. W sprawie Parsęty, czy projektowanych zmian w przepisach (nawet na tym forum, a i na RO) bije pianą pięć, dziesięć osób....
Marek
|