| |
Żeby stwierdzić że klimat się zmienia (zwłaszcza na niekorzystny, o ile w ogóle taki na planecie może być)
trzeba trochę odczekać.
Ojej, tu takie wieści a nauka o tym nic nie wie. Powiedz to, że trzeba odczekać tym setkom naukowców, którzy już od
kilkudziesięciu lat badają ocieplenie klimatu, jego przyczyny i skutki, i że marnują czas. Albo może najpierw spróbuj
zrozumieć co to znaczy że klimat się zmienia, bo to że jak byłeś dzieckiem też były upały o niczym nie świadczy.
|