f l y f i s h i n g . p l 2026.06.23
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Imadła, jakie stosujemy i od czego to zależy. Autor: Jan Drożdż. Czas 2026-06-23 09:44:29.


poprzednia wiadomosc Odp: Analiza co zjada … : : nadesłane przez trouts master (postów: 9424) dnia 2026-06-23 07:58:49 z *.localdomain
  Typowe emerger’y nie. Albo pupa (lekka) albo chruścik (mokry) podawany jak emerger. I na
te drugie sporadyczne brania i ryby duże są. Typowego emergera (o ile taki jest) nie
podawałem.
Może być też tak że większa ryba widzi tyle „wychodzącego” pokarmu że potrzebuje więcej
czasu na decyzję. Zwłaszcza że woda szybsza (bo nie niska) i może nie chce im się
wyskakiwać do wszystkiego ciekawego co płynie wiec wybierają kąski.
W tym również widzę problem. Przy normalnej małej dużo prościej było łowić kabany. Jak
puszczali wyższą to było podobnie jak teraz i większa trudność.

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
hot  Odp: Analiza co zjada … [1] 23.06 08:07
hot  Odp: Analiza co zjada … [0] 23.06 08:46
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop