f l y f i s h i n g . p l 2025.01.20
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Zdjecia narzędzi do kręcenia much. Autor: galeria muchowa. Czas 2025-01-20 12:24:46.


poprzednia wiadomosc Odp: Ostatnie czasopismo WW na rynku : : nadesłane przez Chuby (postów: 73) dnia 2024-09-25 16:43:09 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Widzisz…. Drwisz z mojego przejęzyczenia z klawiatury a ja Ci napisałem, żebyś nie
przepisywał słowo w słowo z tego co Ci AI na samym początku podpowie.
Gdybys był sprawniejszy i bbarsIej bystry to zadał byś sobie trud sprawdzenia z jakiego
artykułu pochodzi zerżnięte słowo w słowo to co zacytowałeś a tak podałeś link do strony,
owszem gdzie jest określenie podane przez AI ale nie o to kompletnie chodziło.
Dalsza dyskusja nie ma sensu.


Dyskusja toczy się ze względu na różnicę w zdaniach o znaczeniu słowa " Buc ".
Przeczytaj to zdanie kilka razy może Ci się przypomni, jak nie to zapraszam do lektury wyżej, nie jest tego tekstu aż tyle, dasz sobie radę, wierzę w Ciebie. Co do twojego błędu ortograficznego ... wiesz co ... ten błąd nawet nie jest najgorszy w tym wszystkim, najgorsze jest to że pokazujesz dobitnie po przez mowę twoją wolę dominacji intelektualnej ( żałosnymi sposobami, które i tak na koniec okazują się porażką ) nad osobą z którą prowadzisz rozmowę interlokutor to słowo raz ,że nadużywane a dwa ,że stosowane tylko po to by pokazać drugiej osobie że się je zna i równocześnie liczy się na to że odbiorca go nie zna i kto wie może wywoła to w nim zakłopotanie z powodu braku wiedzy. Śmieszny ruch, którego czar szybko pryska.
Kolejna sprawa to to że Twoje tragiczne próby dyskredytacji mojego twierdzenia ( które opieram podając Ci źródła ), są oparte tylko i wyłącznie na twoim ego, za wszelką cenę chcesz mieć ostatnie zdanie niezależnie od tego czy masz rację czy nie. "Dalsza dyskusja nie ma sensu." - bardzo częsty ruch przy celu chęci posiadania ostatniego zdania, wymusić koniec rozmowy.


Posłowie:
Mam nadzieję że do wszystkich dotarło to że "Buc" jest pejoratywem i użycie tego słowa w sferze publicznej w określeniu do innych osób może się skończyć adekwatną karą.
Trzymajcie poziom.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Ostatnie czasopismo WW na rynku [3] 25.09 19:40
 
No to już na koniec.
Jak już chcesz być taki ą ę to sprawdź kto pisze „posłowie”, gdzie i na pewno nie w postach
w internecie.
Ciao
 
  Odp: Ostatnie czasopismo WW na rynku [1] 25.09 20:27
 
No to już na koniec.
Jak już chcesz być taki ą ę to sprawdź kto pisze „posłowie”, gdzie i na pewno nie w postach
w internecie.
Ciao


Hmmm ... sprawdziłem, faktycznie jest to nieodpowiednie użycie tego słowa, przepraszam.
 
  Odp: Ostatnie czasopismo WW na rynku [0] 25.09 21:05
 
" .... najgorsze jest to że pokazujesz dobitnie po przez mowę twoją .... ".

Znalazłoby się tam jeszcze trochę.
 
  Odp: Ostatnie czasopismo WW na rynku [0] 25.09 22:50
 
Aaaach! Aż mi się ciśnie na usta że musisz mieć ostatnie zdanie ... no ale masz rację, byk jak nic.
 
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus