f l y f i s h i n g . p l 2025.09.12
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Brennica okjazja do rewitalizacji. Autor: Arkadiusz Mikrut. Czas 2025-09-12 15:51:02.


poprzednia wiadomosc Odp: Miezrzenie przez sędziego : : nadesłane przez faraon (postów: 1401) dnia 2015-02-14 22:29:06 z *.19-2.cable.virginm.net
  Jestem pod wrazeniem glebi intelektualnej i erudycjigooglwej (odpowiednik sprytnych inaczej) Drogi Farmazonie
by udowodnic wyzszosc swoich racji nie pozostaje jak autodafe.mirek


Nie przyjmujesz do wiadomosci, ze ktos moze miec tak szeroko pojeta wiedze i tu jest twoj problem.
Ja, jesli za bieram glos w jakimkolwiek temacie musze pierw znac go od tzw. podszewki.
Jesli nie to siedze cicho.
Moja domena zawodowa jest laczenie wielu rzekomo odrebnych tematow w jedenktory pozwala mi na rozwiazanie problemy przed ktorym stoje.
jak wczesniej pisalem, pozwala mi to na ograniczenia ckosztow nawet do 50%.
Z pewnoscia nie podam ci tu szczegolow, bo jest to glownym moim dochodem, ale przekladajac moja wiedze na Muszkarstwo muchowe, ochrone wod i zarybienia, to 2-3 lata i kazdy ma pod dostatkiem.rybacy, wedkarze i nawet klusownicy
Problem w tym ze nawet gdybym byl laureatem nagrody noibla, to w Polsce nikt nie bedzie nawet myslal o sluchaniu co mam do powiedzenia.
Ograniczam swoje doradztwo do niewplywowych FF forum. aby otworzyc oczy co niektorym konserwatystom minionej epoki.

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus