f l y f i s h i n g . p l 2025.09.13
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Armagedon na Brennicy!! Protest 06.09. Sobota. Autor: Radek Radecki. Czas 2025-09-12 19:51:34.


poprzednia wiadomosc Odp: Wędka muchowa wszech czasów … ??? : : nadesłane przez faraon (postów: 1401) dnia 2014-11-05 20:55:02 z *.19-2.cable.virginm.net
  Jeśli wszechczasów, to na pewno leszczyna. Używana najdłużej i przez największą liczbę wędkarzy i na największym terytorium.

Tez tak sadze.

Pamietam , jeszcze bedac brzdacem w latach 60-tych, sasiad lowil na taka i zamiast kolowrotka, mial dwa gwozdziki wbite przy rekojesci do nawijania linki (nie wiem z czego byla ta linka), lowil "z reki" i jak pamietam zawsze wracal z rybami.

Mi najbardziej przypadla do gustu "shekespire" 6-cio czesciowa 9' 5-6# i na nia zlowilem najwiecej ryb.
Wczesniej szklaczek bezfirmowy,.cos ponizej 6', ktory dobrze pracowal z linka 3# jak i z 5#.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Wędka muchowa wszech czasów … ??? [1] 05.11 21:28
  Odp: Wędka muchowa wszech czasów … ??? [0] 05.11 21:45
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus