f l y f i s h i n g . p l 2025.09.13
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Armagedon na Brennicy!! Protest 06.09. Sobota. Autor: Radek Radecki. Czas 2025-09-12 19:51:34.


poprzednia wiadomosc Odp: Tarliska Roztocza i lubelszczyzny : : nadesłane przez JacekP (postów: 2914) dnia 2014-10-07 21:42:27 z *.play-internet.pl
  p.Józef zaproponował projekt kanału tarliskowego poniżej zapory a jakby obok rzeki. Moim zdaniem to wielkie wyzwanie zdecydowanie warte realizacji.
Oj przydał by się taki kanał poniżej zapory w Czchowie..., że o miejscu do tarła dla OS-owych pstrągów nie wspomnę. Najgorsze jest to że praktycznie każdy plan da się wykonać!! tylko chęci na to brak (tym większe brawa dla garstki osób tworzących tarliska) Niestety na przykładzie pomorza widać że warte realizacji wyzwania są delikatnie mówiąc nie po drodze w PZW

Problem nie leży po stronie PZW ( mówię o Okręgu Nowy Sącz). Bardzo trudno jest chłopakom współpracować z RZGW i lokalnymi samorządami, bo jedni przymykają oko, a drudzy, po każdym wezbraniu,kradną z rzek i potoków żwir.
jp
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus