f l y f i s h i n g . p l 2025.09.18
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Brennica, prośba do M.Wilka o parę słów komentarza w temacie. Autor: trouts master. Czas 2025-09-17 21:37:54.


poprzednia wiadomosc Odp: problem z przyponem : : nadesłane przez rafał z (postów: 2972) dnia 2013-06-04 01:02:34 z 79.162.192.*
  naucz się robić przypony koniczne samemu ,i nie kupuj ich.do jętki musi być gruby przypon ,bo inaczej zawsze Ci będzie skręcać.każda mucha skręca źle dopasowany lub wybrany przypon ,ostatnią końcówkę.warunkiem użycia jętki jest jej zbieranie przez pstrąga,i wtedy można użyć przyponu od 0,20 -0,25.nie powinno skręcać,,eżeli jętka jest duża.w jętkach należy unikać sztywnych skrzydeł,czyli muszą być zrobione z miękiego materiału.im sztywniejsze skrzydła ,tym bardziej bedą skręcać przypon.muszą się poddawać pod opór powietrza w czsie wymachów.
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: problem z przyponem [1] 04.06 01:04
  Odp: problem z przyponem [0] 04.06 01:14
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus