f l y f i s h i n g . p l 2025.09.25
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: AI o smaku ryb w „porównaniu” z grzybami. cd. Autor: bami. Czas 2025-09-24 19:21:43.


poprzednia wiadomosc Odp: utopiona sucha - na zawodach : : nadesłane przez mart123 (postów: 6418) dnia 2011-09-13 12:57:13 z *.fr.airliquide.com
  Oczywiście kpiłem sobie z potrzeby wszechobecnej standaryzacji, która zastąpi fair play, chociaż są tacy, którzy chcieliby mieć wyłożone czarno na białym co wolno a czego nie.
To na tym forum wrzała dyskusja na temat zakazu stosowania streamerów na OS San w okresie ochronnym potokowca. Oczekiwano doprecyzowania definicji pojęcia "streamer" i podawano gotowe recepty jak okpić tak mało precyzyjny zapis, zamiast po prostu unikać stosowania wszelkich dużych i średnich much mogących prowokować agresywne przed, w trakcie i po tarle pstrągi. To tu sugerowano mozliwość zgodnego z regulaminem zastosowania zwykłej żyłki jako nie do odróżnienia od linki mono w klasie 00000.

Polska Muchowa Samooobrona Walczy!
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus