 |
[KUPIĘ] Wędkę 9' #4 medium fast 3 lub 4 składy
: : nadesłane przez
Robert Marfiak (postów: 1835) dnia 2015-05-08 10:19:59 z *.net.intersiec.net.pl |
| |
Witam, Szukam dla kolegi wędki 9' (8'9) #4, z średniej półki o akcji medium-fast w trzy lub czteroskładzie. Wędka może być używana ale w bardzo dobrym stanie. Proszę o oferty na rmarf@gazeta.pl. Z góry dziękuje.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|