 |
Odp: [SPRZEDAM] Simms
: : nadesłane przez
Rafał Bełbot (postów: 425) dnia 2015-05-06 23:12:22 z *.play-internet.pl |
| |
Ten go¶ć jest niepoważny,trzeba ignorować takie
postępowanie.To jest komis i trzeba wyznaczyć cenę jak
chce się co¶ sprzedać,wku..ia mnie odezwij się na
priv.albo sprzedaję albo lubię popisać,resztę należy kl±ć
nerw mi pu¶cił.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Simms [0]
|
|
07.05 00:02 |
| |
|
|
|