| |
Witam, jak w temacie Atom szuka nowego operatora. Wędka służyła jako zapas i kij do skagita( nadaje się
idealnie). Ogólny stan oceniam na dobry, małym minusem jest otarcie lakieru na drugim składzie. Lakier
porysowalem zostawiając wędkę w stojaku na łowis, nie biorąc pod wiatru. Kij ma przyjemną srednio-szybką
akcje i paraboliczne ugięcie, przez co wybacza błędy dlatego szczególnie polecam początkującym.
Cena 650zl
Kontakt: firmalukaszf@gmail.com lub Tel: 509 828 348
|