 |
[SPRZEDAM] Winston Boron II MX 9" #9
: : nadesłane przez
Wojtek Leś (postów: 405) dnia 2013-11-13 20:38:08 z *.alkom.3s.pl |
| |
Witam,
sprzedam wędkę Winston Boron II MX o długości 9" w klasie 9.
Wędka w stanie idealnym (kilka rysek i przybrudzony korek). Wędka zbrojona w X-Rods w najwyższej klasy komponenty.
W komplecie tuba i futerał.
Rewelacyjna wędka na głowatkę i szczupaka.
Cena 1100 zł + koszt wysyłki.
Kontakt
wles@wp.pl lub 882-988-180
Pozdrawiam
Wojtek Leś
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|