| |
Witam,
jak w temacie, do sprzedania wędki i kołowrotek :
1. Scott G 8,8 #3 , wędka używana w doskonałym stanie, zarejestrowana
karta gwarancyjna na mnie / mam potwierdzenie ze Scotta /, cena 1050 zł z przesyłką kurierską.
2. Winston BIIT 8 #3, wędka nową nie używana , w tubie i pokrowcu z czystą kartą
gwarancyjną, cena 1400 zł z przesyłką kurierską.
3. Sage TXL-F - 3710-4, wędka nową nie używana , w tubie i pokrowcu z czystą kartą
gwarancyjną, cena 1600 zł z przesyłką kurierską.
4. Lamson ULA F2, używany , normalne ślady użytkowania, w nieoryginalnym pokrowcu neoprenowym Simms,
cena 740 zł z przesyłką kurierską
http://globalflyfisher.com/reviews/reels/ula/
Możliwy odbiór w W-wie
Zainteresowanych proszę o kontakt na email:
michalkoltun@vp.pl
Pozdrawiam
Michał
|