 |
Odp: [SPRZEDAM]
: : nadesłane przez
Paweł (postów: ) dnia 2004-04-17 21:37:18 z *.veo.pl |
| |
A ile w takim wypadku kosztowałaby używana? Czy wędka ta nadaje się raczej do 7WF czy tak jak podaje producent do 6 (z tego co wiem to większość amerykańskich wędek trzeba o jeden numer przeciążać).
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|