 |
Odp: Sprzedam Kamizelka LOOP Allaround
: : nadesłane przez
Patryk (postów: ) dnia 2004-04-16 19:40:19 z *.waw.cdp.pl |
| |
Witaj..czy propozycja jest jeszcze aktualna ?.
Czykamizelka jest w kolorze szarym ?
I jeszcze pytanie odnośnie rozmiaru...mam tylko 173 cm wzrostu i chcialbym wiedzieć czy nie będzie zbyt ciasna ponieważ ogólnie noszę rozmiary L i mam obawy..
Prosze o odpowiedź na forum ponieważ mam m chwilowe problemy z pocztą.
Pozdrawiam Patryk
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: Sprzedam Kamizelka LOOP Allaround [0]
|
|
20.04 06:50 |
| |
|
|
|