 |
Odp: [KUPIĘ] st.croix 5WF, 9,9 FT lub coś podobnego.
: : nadesłane przez
Jacek Gorski (postów: ) dnia 2004-04-15 16:33:51 z *.lax.untd.com |
| |
Witam !
Mam do sprzedania po super cenie wedke ktora cie interesuje lecz w klasie 6. Jezeli jestes zainteresowany prosze o kontakt na maila - gorskii@poczta.onet.pl
Pozdrawiam
Jacek
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] st.croix 5WF, 9,9 FT lub coś podobnego. [0]
|
|
15.04 19:31 |
|
Odp: [KUPIĘ] st.croix 5WF, 9,9 FT lub coś podobnego. [2]
|
|
16.04 19:30 |
|
Odp: [KUPIĘ] st.croix 5WF, 9,9 FT lub coś podobnego. [1]
|
|
17.04 21:33 |
|
Odp:do Jacka Gorskiego [KUPIĘ] st.croix 5WF, 9,9 FT [0]
|
|
17.04 22:20 |
| |
|
|
|