 |
[SPRZEDAM]
: : nadesłane przez
Blacha (postów: ) dnia 2004-03-14 13:09:12 z 80.51.249.* |
| |
Sprzedam Daiwę Wisker 4-6 Szkocką stan dobry kołowrotek Okuma Sierra5/6 nowy wygrany w zawodach, pudełko Okumy duże z okienkami nowe( jw.) i dużo innego drobnego sprzętu . Kontakt wyłocznie tel. 081 525 92 02
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|