| |
Cześć,
Pudełka nieznanej mi marki, mam je z 10 lat, nowe, nieużywane. Dwa mniejsze, jedno większe. Z jednej strony
przegródki jak w R.Wheatley, z drugiej porządna, twarda pianka. Chciałbym sprzedać cały zestaw za 160zł z
wysyłką po mojej stronie.
kontakt: kubamercik@gmail.com
Pozdrawiam,
Kuba
|