Odp: [ODDAM:] Sztuka Łowienia - bez jednego numeru - za darmo
: : nadesłane przez
michmiga (postów: 939) dnia 2019-02-15 16:13:27 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdybym wiedział że tak to wszystko zostanie odebrane nigdy bym się na artykuł nie ,,pisał'', dostało się autorom a co gorsza Sztuce - to nie był ranking najlepszych kijków do nimfy tam nie ma testu , porównania .
Robert ręce opadają -znam te kije o których piszesz no może bez T&T ale nie na tyle by pisać i robić ludziom wodę z mózgów że jak nie sprzedadzą nerki i nie kupią Master Nympha albo Sage ESn to są zerem zacofanym .Nie widzę by któryś z autorów pisał Cortland MK2 to gówno albo że Sage ESN to juz nie to co dobry poczciwy 10-cio stopowy XP.
Chcecie rankingu to sami sobie stwórzcie swój subiektywny ranking napiszcie do Sage Winstona , T&T Cortlanda ...Ego Fishing Art niech wam wyślą kije -przetestujecie opiszecie w swojej prasie opiniotwórczej , na forach blogu.
Przeglądam często fora zagraniczne głównie dla wędkorobów nigdzie nie widziałem by ktoś na kimś wieszał psy jak chwali swoje -a spotykają się tam ludzie łowiący na Sage jak i goście co ukulali sobie kij na blanku od Rogera za 20$, dla każdego jest miejsce nad wodą .
Mam od lat dwa kije na blankach z bułgarskiego BFC 40 euro szt .-ZAJEBISTE kije lekkie szybkie trzymają klasę AFTMA uzbrojone na wypasie blank sam przygotowałem i uzbroiłem -części zamienne 4euro co mi zrobicie ?? :)
Dla ciekawych testów rankingów itp odsyłam -konkret -obiektywne spojrzenie z opinia ludzi co na to łowią nie koniecznie kolekcjonerów.