 |
[SPRZEDAM] greys streamflex 10 #4
: : nadesłane przez
Paweł Gibadło (postów: 870) dnia 2017-05-26 16:26:43 z *.play-internet.pl |
| |
Witam,
Na sprzedaż mam kijek jw. Jest to ten pierwszy model. Kupiłem go po robocie w
rodbilfera. Złamana była szczytówka. Wędka ok 3cm krótsza ale zrobiona jak należy.
Wystawiam bez ceny. Propozycje na mejla;
pawelgibadlo@op.pl lub 728326208
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|