 |
Odp: [KUPIĘ] Kompletuję sprzęt: wędka, kołowrotek
: : nadesłane przez
WZ_WZ (postów: 4145) dnia 2017-05-25 14:19:46 z *.noc.fibertech.net.pl |
| |
cześć,
mam:
1. Taimen XR grafit IV-VI, dł.9'6" klasa 5 w trójskładzie.
Stan bardzo dobry - zwykłe ślady używania. Oryginalna tuba trójdzielna.
2. japoński kołowrotek muchowy, metalowy. Szpula aluminiowa. Średnica ok. 9 cm, szerokość 3 cm,
waga 205 g. Prawdopodobnie to stary model Daiwy.
kontakt: wz1006(małpa)wp.pl
Szukam:
- wędki w klasie #5 lub #5/6 nowa/używana do 500 zł
- kołowrotek Jaxon Monolith 5/6 najlepiej używany w dobrym stanie
Może ktoś robi czyszczenie parku maszynowego :)
Tel kont. 609 122 104
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] Kompletuję sprzęt: wędka, kołowrotek [0]
|
|
25.05 14:22 |
| |
|
cześć,
mam:
1. Taimen XR grafit IV-VI, dł.9'6" klasa 5 w trójskładzie.
Stan bardzo dobry - zwykłe ślady używania. Oryginalna tuba trójdzielna.
2. japoński kołowrotek muchowy, metalowy. Szpula aluminiowa. Średnica ok. 9 cm, szerokość 3 cm,
waga 205 g. Prawdopodobnie to stary model Daiwy.
kontakt: wz1006(małpa)wp.pl
Szukam:
- wędki w klasie #5 lub #5/6 nowa/używana do 500 zł
- kołowrotek Jaxon Monolith 5/6 najlepiej używany w dobrym stanie
Może ktoś robi czyszczenie parku maszynowego :)
Tel kont. 609 122 104  |
|
|
| |
|
|
|