Odp: [KUPIĘ] Starego Szekspira 8 stóp 5-6
: : nadesłane przez
MaciekM. (postów: 136) dnia 2017-05-24 21:30:42 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzysiu,
mam takiego Byrona. Jest miękki - jesienią nad Sanem był zbyt wolny na lipienia. To kij odporny na uderzenia - blank ma dodatkowy oplot na 3/4 długości - wszystkie przelotki ceramiczne Kupiłem go 20 lat temu - stan dobry.
130 zł z przesyłką.
Dodatek: Skoro gustujesz w antykach: mam też kołowrotek DAM FlyFish Quick 8 z zapasowa szpulą.
A wędzisko ma prawie 30 lat - spojrzałem na zdjęcie - miałem je nad Sanem w 1990 r.
Pozdrawiam.