Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy
: : nadesłane przez
damian ziobrowski (postów: 1787) dnia 2015-08-25 21:20:19 z *.173.36.46.tesatnet.pl
Tuba jest taka z pcv przeĽroczysta oryginalna, zdjęcia na upartego jutro mogę wyslać Ci na maila, ale
jak mówię sprzęt nie ma oznak użytkowania, więc jak będziesz niezadowolony to zwracam kasę i po
temacie....
Ważne aby wszyscy byli zadowoleni