Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy
: : nadesłane przez
damian ziobrowski (postów: 1787) dnia 2015-08-25 20:53:26 z *.173.36.46.tesatnet.pl
Ok jeśli weźmiesz całośc nie pożałujesz bo wszystko jest idealnie wyważone zestaw zrobiłem pod
siebie i fajnie chodzi niestety nie mam czasu ostatnio na jakiekolwiek wędkarstwo