f l y f i s h i n g . p l 2026.06.27
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
KOMIS FLYFISHING.PL
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: [SPRZEDAM filmy]. Autor: Kubi. Czas 2026-01-31 17:56:08.


poprzednia wiadomosc [SPRZEDAM] Kilka rzeczy : : nadesłane przez damian ziobrowski (postów: 1787) dnia 2015-08-25 20:24:33 z *.173.36.46.tesatnet.pl
  Witam
Sprzedam:
Wędka Greys GS2 dł."8 klasa#4 idealna do suchara raz na wodzie korek zabezpieczony cork sealem
na gwarancji sklepowej, oraz dożywotniej gwarancji greysa (nie wypełniona) cena 350 zł z wysyłką.
kołowrotek jaxon monolith 3/4 plus linka vision attacck #4 plus podkład cena 250 zł z wysyłką,
kołowrotek na gwarancji jeszcze jakieś 10 miesięcy raz na wodzie zero oznak użytkowania, linka
ze cztery razy po godzince w wodzie, sprzedaję bo pilnie potrzebuję kasiury
kontakt : lumpenart@tlen.pl

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [3] 25.08 20:48
 
biorę GS-a
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [2] 25.08 20:49
 
biorę GS-a

a co do reszty prosze o rezerwację do 8.00 (26.08)
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [1] 25.08 20:53
 
Ok jeśli weźmiesz całośc nie pożałujesz bo wszystko jest idealnie wyważone zestaw zrobiłem pod
siebie i fajnie chodzi niestety nie mam czasu ostatnio na jakiekolwiek wędkarstwo
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [0] 25.08 20:56
 
a przy całości jakiś zniżka bo przesyłka tylko jedna będzie :)
raczej wezmę całość,
proszę o propozycje na maila albercik2@o2.pl
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [0] 25.08 20:56
 
jakby co mój numer telefonu 692808077
Pozdrawiam
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [5] 25.08 20:58
 
myślę,że opuścimy coś na fajny przypon zadzwoń jutro dogadamy się na pewno
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [4] 25.08 21:12
 
Ok. A w jakich godzinach najlepiej?
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [0] 25.08 21:14
 
10-11 będzie git,
posłałem też maila
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [2] 25.08 21:14
 
Mozna zdjecie zestawu na maila?
Czy do wedki jest tuba?
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [1] 25.08 21:20
 
Tuba jest taka z pcv przeźroczysta oryginalna, zdjęcia na upartego jutro mogę wyslać Ci na maila, ale
jak mówię sprzęt nie ma oznak użytkowania, więc jak będziesz niezadowolony to zwracam kasę i po
temacie....
Ważne aby wszyscy byli zadowoleni
 
  Odp: [SPRZEDAM] Kilka rzeczy [0] 25.08 21:47
 
Ok. to Jutro sie zdzwonimy
 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop