 |
[SPRZEDAM] GLOOMIS 9' #8 IMX
: : nadesłane przez
marian (postów: 764) dnia 2015-08-23 22:06:11 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| |
Sprzedam wedzisko GLOOMIS 9' #8 dwuskład .Oryginalna "Made in Canada". Tuba i pokrowiec oryginalny. Od
kilku lat stoi w stojaku nie używana.
Cena 600,-zł +przesyłka.
Kontakt marian-56@wp.pl
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|