 |
Odp: [KUPIĘ] zestaw narzędzi
: : nadesłane przez
cezare (postów: 22) dnia 2015-08-23 19:37:23 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| |
napisz jaki masz budżet, może ktoś Ci coś doradzi madrego.
są narzędzia na których nie warto oszczędzać / ale i przestrzelić łatwo .. w sensie kupienia czegoś za okropnie
wielką kasę a tańsze sprawdzi się równie dobrze.. czasem niektóre narzędzia wymagają poprawek by stać się
porządnymi ... przykład ?
zamówiłem u P.Gawlika stamper do ukłądania sierści ... niby parenaście pln .. mosiądz.. ale cos to włosie się nie
układało na wejściu - ( co tokaka skawaniem na wlocie zostawiła to progi porobiła małe .. ) wystarczyło szlifnąć
papierem 1500, późnej 2000 następnei polerka filcem pastą polerską + podklejenie korkiem i mam stamper marzeń
) ..
ja bez porządnych nożyczek czy szczypcy do jeżynek nawet bym nie siadł tu TIEMCO mnie nie zawiodło - warte
każdego grosza produkty made in Japan... głłupią nie taką bobinkę kupisz i Ci będzie rwać .... na niektórych
rzeczach nie da się oszczędzić.. ale np już do wyczesywania dubbingu używam żepów z powodzeniem ..
ważne by wybrać dobre imadło ..
ale to IMHO wszystko.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|