f l y f i s h i n g . p l 2026.06.23
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
KOMIS FLYFISHING.PL
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: [SPRZEDAM filmy]. Autor: Kubi. Czas 2026-01-31 17:56:08.


poprzednia wiadomosc [KUPIĘ] zestaw narzędzi : : nadesłane przez Łukasz Jasiński (postów: 385) dnia 2015-08-23 16:24:22 z *.opera-mini.net
  Jak wyżej kupię niedrogi zestaw narzędzi do zaczęcia przygody w wykonywaniu sztucznych much
  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: [KUPIĘ] zestaw narzędzi [1] 23.08 17:57
 
Napisz - pomogę - akwarium24@wp
 
  Odp: [KUPIĘ] zestaw narzędzi [0] 23.08 18:56
 
witam,pisałem na tego maila ale błąd w wysyłaniu,proszę o kontakt tel-885 127 806
 
  sprawdź u Mirka, salar.pl [0] 23.08 18:35
 
Polecam podpytać Mirka Pieślaka z salar.pl - na stronie masz do niego numer tel. Podpowie i doradzi a do tego
ma dobre ceny.

Pozdrawiam
Paweł
 
  Odp: [KUPIĘ] zestaw narzędzi [0] 23.08 19:37
 
napisz jaki masz budżet, może ktoś Ci coś doradzi madrego.
są narzędzia na których nie warto oszczędzać / ale i przestrzelić łatwo .. w sensie kupienia czegoś za okropnie
wielką kasę a tańsze sprawdzi się równie dobrze.. czasem niektóre narzędzia wymagają poprawek by stać się
porządnymi ... przykład ?

zamówiłem u P.Gawlika stamper do ukłądania sierści ... niby parenaście pln .. mosiądz.. ale cos to włosie się nie
układało na wejściu - ( co tokaka skawaniem na wlocie zostawiła to progi porobiła małe .. ) wystarczyło szlifnąć
papierem 1500, późnej 2000 następnei polerka filcem pastą polerską + podklejenie korkiem i mam stamper marzeń
) ..

ja bez porządnych nożyczek czy szczypcy do jeżynek nawet bym nie siadł tu TIEMCO mnie nie zawiodło - warte
każdego grosza produkty made in Japan... głłupią nie taką bobinkę kupisz i Ci będzie rwać .... na niektórych
rzeczach nie da się oszczędzić.. ale np już do wyczesywania dubbingu używam żepów z powodzeniem ..

ważne by wybrać dobre imadło ..

ale to IMHO wszystko.
 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop