napisz jaki masz budżet, może ktoś Ci coś doradzi madrego.
są narzędzia na których nie warto oszczędzać / ale i przestrzelić łatwo .. w sensie kupienia czegoś za okropnie
wielką kasę a tańsze sprawdzi się równie dobrze.. czasem niektóre narzędzia wymagają poprawek by stać się
porządnymi ... przykład ?
zamówiłem u P.Gawlika stamper do ukłądania sierści ... niby parenaście pln .. mosiądz.. ale cos to włosie się nie
układało na wejściu - ( co tokaka skawaniem na wlocie zostawiła to progi porobiła małe .. ) wystarczyło szlifnąć
papierem 1500, późnej 2000 następnei polerka filcem pastą polerską + podklejenie korkiem i mam stamper marzeń
) ..
ja bez porządnych nożyczek czy szczypcy do jeżynek nawet bym nie siadł tu TIEMCO mnie nie zawiodło - warte
każdego grosza produkty made in Japan... głłupią nie taką bobinkę kupisz i Ci będzie rwać .... na niektórych
rzeczach nie da się oszczędzić.. ale np już do wyczesywania dubbingu używam żepów z powodzeniem ..