 |
[KUPIĘ] kamizelkę
: : nadesłane przez
piotrklis (postów: 17) dnia 2015-08-22 23:45:28 z *.adsl.inetia.pl |
| |
Witam jestem zainteresowany kupnem kamizelki do brodzenia
rozmiar M lub L do kwoty 200zł. Zainteresowanych proszę o
kontakt oraz o nadesłanie fotografii przedmiotu na adres;
piotrklis@interia.pl
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] kamizelkę [0]
|
|
23.08 07:25 |
| |
|
http://allegro.pl/kamizelka-wedkarska-graff-rozm-m-i5611655114.html mama tak± sam± może to nie simms ale polecam w 100 % |
|
|
| |
|
|
|