 |
Odp: [KUPIĘ] Linkę pływającą #3
: : nadesłane przez
Naturalis (postów: 739) dnia 2014-10-15 19:10:06 z *.interkar.pl |
| |
U mnie z weekendami jest problem, bo właśnie w weekendy często pracuję. A jak dni powszednie w przyszłym tygodniu? Nad Radunię chętnie bym się wybrał, bo jeszcze nigdy nie byłem a nie jest zbyt daleko ;)
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|