 |
Odp: [KUPIĘ] Linkę pływającą #3
: : nadesłane przez
mathe (postów: 556) dnia 2014-10-15 18:06:33 z *.189.38.61.atman.pl |
| |
Dzięki, ale boję się linek a'la taimen. No chyba, że mógłbym nią próbnie porzucać i
podpasowałaby mi. Pytanie, czy w najbliższym czasie bedę miał czas na ustawkę z Tobą. Nie
wybierasz się może na radunię/wdę w ten weekend?
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] Linkę pływającą #3 [0]
|
|
15.10 19:10 |
| |
|
U mnie z weekendami jest problem, bo właśnie w weekendy często pracuję. A jak dni powszednie w przyszłym tygodniu? Nad Radunię chętnie bym się wybrał, bo jeszcze nigdy nie byłem a nie jest zbyt daleko ;) |
|
|
| |
|
|
|