 |
[SPRZEDAM] Kołowrotek Loop Speedrunner
: : nadesłane przez
nightmare (postów: 293) dnia 2014-10-13 20:29:28 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| |
Witam
Mam do sprzedania kołowrotek jak w temacie.
Używany dwa dni. Stan bardzo dobry - ma tylko drobne otarcie na stopce od nakrętki uchwytu wędki.
Posiadam do niego pudełko, pokrowiec i kartę gwarancyjną.
Kupiony w Hariusie w marcu 2014.
Cena 1500zł.
Osobom zainteresowanym wyślę zdjęcia mailem.
kontakt: mstopa.ft@gmail.com
Pozdrawiam
Marcin Stopa
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|