 |
Odp: Główki wolframowe i haczyki
: : nadesłane przez
Marcin Wojtczak (postów: 36) dnia 2013-12-10 12:46:05 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| |
główki wolframowe bez żadnej ściemy itp.
absolutnie wszystkie są wolframowe , nigdy nie używałem mosiężnych
haczyki już zarezerwowane.
mam jeszcze do sprzedania woblery
"wabixy"
można je obejżeć w poniższym linku
zakładałem wątek już jakiś czas temu ale woblerów jeszcze troche do sprzedania mam
http://www.fors.com.pl/forum-wedkarskie/10-forum-techniczne/30002-warsztat-
majsterkowicza-woblerki?limitstart=0
w cenie 10zł/szt.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|