|
główki wolframowe bez żadnej ściemy itp.
absolutnie wszystkie są wolframowe , nigdy nie używałem mosiężnych
haczyki już zarezerwowane.
mam jeszcze do sprzedania woblery
"wabixy"
można je obejżeć w poniższym linku
zakładałem wątek już jakiś czas temu ale woblerów jeszcze troche do sprzedania mam
http://www.fors.com.pl/forum-wedkarskie/10-forum-techniczne/30002-warsztat-
majsterkowicza-woblerki?limitstart=0
w cenie 10zł/szt.
|