główki wolframowe bez żadnej ściemy itp.
absolutnie wszystkie są wolframowe , nigdy nie używałem mosiężnych
haczyki już zarezerwowane.
mam jeszcze do sprzedania woblery
"wabixy"
można je obejżeć w poniższym linku
zakładałem wątek już jakiś czas temu ale woblerów jeszcze troche do sprzedania mam