 |
[SPRZEDAM] Wędki, Sznury i kołowrotek !
: : nadesłane przez
Mateusz Stochaj (postów: 95) dnia 2013-12-07 15:58:51 z *.85-237-191.tkchopin.pl |
| |
Sprzedam:
Snowbee Prestige 10ft #3 4-pce - używana 3 sezony, stan idealny, oryginalna aluminiowa tuba,
cena 600 zł.
Fenwick BlackNightHawk 9ft #5 2-pce - służyła jako zapas i leży od kilku lat w szafie, stan
dobry,
cena 200 zł.
Taimen XV Titan Gray # 3-6 - nowy z nawiniętą linka Jaxon (zółta) DT4F ,cena 150 zł.
Guideline 4 Cast WF-3-Floating - nowa zakończona oryginalną pętelką, cena 200 zł.
Zdjęcia prześlę każdemu zainteresowanemu na maila.
Kontakt: mateusz-stochaj@wp.pl
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Wędki, Sznury i kołowrotek ! [0]
|
|
07.12 17:35 |
| |
|
Proszę zdjęcia przesłać na
gregoryrat@interia.pl
Pozdrawiam
|
|
|
| |
|
|
|