 |
[SPRZEDAM] T&T HE 10' #4
: : nadesłane przez
Kane (postów: 67) dnia 2013-11-17 19:47:56 z *.dynamic.chello.pl |
| |
Jak w temacie. Kij w pokrowcu i tubie, oryginał. Ze mn± raz na rybkach i fartownie - 50+. Stan nieskazitelny. Perfekcja jak to w T&T, jednak ja kocham Axis'y więc do mnie nie przemawia klasyczna amerykańska moc - wyjmie i głowę oraz akcja. Kij do odsprzedania i na całe życie, jednak nie za grosze. Zdj na pw. Odbiór osobisty oczywi¶cie możliwy. Szkoda by stał i czekał, mnie przeczeka, a łowić winien.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] T&T HE 10' #4 [0]
|
|
17.11 19:52 |
| |
|
A, preferuję tel 604187895.
Pzdr
r |
|
|
| |
|
|
|