 |
Odp: [KUPIĘ] Kupię uchwyty na wedki do samochodu
: : nadesłane przez
marek3miasto (postów: 227) dnia 2013-05-29 21:03:16 z *.bb.online.no |
| |
W sumie to dzieki za rade bo nie wziąłem pod uwagę że to może nie działać...mi nie chodzi o szpan tylko o wygode, mieszkam od łowiska tzw.rzut beretem i przy codziennym łowieniu w sezonie łososiowym zwyczajnie irytuje mnie to skaldanie wedęk...w zeszlym sezonie wozilem na dachu wiec w tym chciałem bardziej zadbac o wędki ;)
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] Kupię uchwyty na wedki do samochodu [0]
|
|
29.05 21:34 |
| |
|
Wydaje mi się, że w Twoim przypadku pomysł z "bagażnikiem" wart jest rozważenia, z tym, że mocowania na magnes wydają się być zdecydowanie pewniejszym rozwiązaniem niż takie z przyssawką. Na "YouTube" widziałem filmik jak w prosty sposób i za niewielkie pieniądze wykonać sobie coś takiego we własnym zakresie. To z filmiku nie jest ideałem, ale można z tego co nieco zgapić (np. moim zdaniem, lepszym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie jako bazy, starych/uszkodzonych podstaw magnesowych z anten CB).
|
|
|
|
Odp: [KUPIĘ] Kupię uchwyty na wedki do samochodu [0]
|
|
30.05 08:52 |
| |
|
Z tym szpanem to był żart, wiem ,że chodzi o wygodę. W przeciągu roku wśród moich znajomków były dwa wypadki rod rack'ów, w tym jeden z moim udziałem i zaznaczam , że prędkości były małe. Na ilość wyjazdów nie jest to duży odsetek, a można te zdarzenia potraktować jako wyrafinowany pretekst do nabycia innych wędeczek - co oznajmił mi mój przewodnik - Teraz będziesz miał nowe wędki - i chyba myślał , że ja się cieszę. Połamania janpiotr |
|
|
| |
|
|
|