 |
Odp: [KUPIĘ] NEOPRENY
: : nadesłane przez
Paweł (postów: ) dnia 2004-03-30 22:41:15 z *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl |
| |
Sprzedam za 250,- Ron Thompson w stanie b. dobrym bardzo mało używane, bez łat, nie ciekna, szwy klejone, taki rozmiar jak podany. Cena do negocjacji.
tel 0-503-047-709
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] NEOPRENY [0]
|
|
31.03 09:37 |
| |
|
Odezwę się wieczorem na komórkę. |
|
|
| |
|
|
|